.

.

Роуз Телефон Случај Компатибилен со iPhone 11 - Роуз Телефон Случај iPhone 11 - Црвена Роза iPhone 11 во Случај да се Зголеми Случај iPhone 11 Роза Случај за iPhone 11 Случај се Зголеми iPho

Роуз Телефон Случај Компатибилен со iPhone 11 - Роуз Телефон Случај iPhone 11 - Црвена Роза iPhone 11 во Случај

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

3 D врежана Висок Квалитет на Печатење.Премиум Мат Гума/Силикони случај.Отпорно на гребење, лесно да се преземе за вклучување/исклучување.Копчиња, Звучници, Камера И Други Пристаништа Имаат Точни Cutouts Па Вие Не Мора Да се Грижите За Копчето Отстапување.Совршен подарок идеи за роденден и Божиќ.Овој телефон случај одговара на iphone 11 САМО.

Главните карактеристики

Избор на клиент