.

.

3dRose јас сум Неверојатно Хукер се Љубоморни Капчиња Предиво Патување Кригла, 14-Унца

3dRose јас сум Неверојатно Хукер се Љубоморни Капчиња Предиво Патување Кригла, 14-Унца

DEN 798.24

Пристапност
Во достапна форма

14oz капацитет.Изработени од нерѓосувачки челик.Лесно-зафат се справи со палецот одмор.Слајд отворање на капакот со чудни пиење површината.Не микробранова безбедно, миење на рацете се препорачува.Јас сум неверојатно хукер се љубоморни.Капчиња.Предиво.Патување Кригла е одличен начин да се земе вашите омилени топли или ладни пијалаци заедно.Со заострените дното на оваа стилски 14oz кригла се вклопува во стандардна чаша носителот и се одликува со лесна контрола се справи со палецот одмор, слајд-отворање на капакот и чудни пиење површината.Ова патување кригла е изработен од нерѓосувачки челик.Не микробранова безбедно, миење на рацете се препорачува.

Главните карактеристики

Избор на клиент