.

.

BoKa-Продавница - Мини Мачка Риба Патка Зајакот Метал Jingle Bells Лабава Монистра Фестивал на Партијата Божиќ Декорација/Пет Бел/DIY Занаети Додатоци - Патка

BoKa-Продавница - Мини Мачка Риба Патка Зајакот Метал Jingle Bells Лабава Монистра Фестивал на Партијата Божиќ

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Сосема нов и Висок квалитет.Партија Снабдување и DIY Украси вклучуваат : Партија Дрвени Бележник, Вештачко Цвеќе&Лента, Смола Cabochon, Чипка, Кеси, Божиќ серија, ноќта на Вештерките серија, Нишка & Жица, Tassel&Пердув, Бисер Синџир, Копчиња за Шиење, Пластични Копчето, Дрвени копчето, Покриени Копчиња, Празно Дрвени, Метални копчето, Реверзибилна Закрпи, Железо, во Парчиња, Кристал Синџир.Брз, едноставен и по-продажбата.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга. 90% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 15-25 дена. 100% Сосема нов и Висок квалитет.Партија Снабдување и DIY Украси вклучуваат : Партија Дрвени Бележник, Вештачко Цвеќе&Лента, Смола Cabochon, Чипка, Кеси, Божиќ серија, ноќта на Вештерките серија, Нишка & Жица, Tassel&Пердув, Бисер Синџир, Копчиња за Шиење, Пластични Копчето, Дрвени копчето, Покриени Копчиња, Празно Дрвени, Метални копчето, Реверзибилна Закрпи, Железо, во Парчиња, Кристал Синџир.Брз, едноставен и по-продажбата.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга.90% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 15-25 дена.Ве молиме имајте во предвид дека производите се само понудени од страна на Bo Ka-Продавница бренд.Други продажбата на луѓето не е сигурен.

Главните карактеристики

Избор на клиент