.

.

Армијата Дигитални Маскирна Drawstring Спортски Сали Торба, на Мажите И на Жените на Отворено Преносни Drawstring Ранец Големи

Армијата Дигитални Маскирна Drawstring Спортски Сали Торба, на Мажите И на Жените на Отворено Преносни Drawstring

DEN 359.52

Пристапност
Во достапна форма

Ние Сме Посветени Да Го Прави Секој Производ На Добро.Мажите И Жените Drawstring Ранци Се Направени Од Полиестер Ткаенини, Што Е Солидна И се Носат-Отпорни, Ткаени Drawstrings, Цврсти И Трајни, Не е Лесно Да се Падне Off Design Drawstring Спортски Ранец Тоа Е Многу Погодно Да го Отворите И Затворите, Може да се Земе Интерни Предмети Добро, Не Треба Да се Грижите За Губење на Предмети, Тоа Е Многу Погодно, И Може да се Прилагоди На Должината На Рамо, Рака Со Себе, Само Врзуваат На Јазол Под Rope Performance The Најголемата Карактеристика На Drawstring Ранец Е Дека Тоа Е Издржлив И Лесен.Црна Полиестер Платно Фиксни На Грбот Е Дамка-Отпорни, И Има Чувство На Модата Донесе Со Контраст.

Главните карактеристики

Избор на клиент