.

.

Палма И Птици Перење Кошница Голема Крпа Организатор Торба Кошница Количка за Перење Забавува со Рачки

Палма И Птици Перење Кошница Голема Крпа Организатор Торба Кошница Количка за Перење Забавува со Рачки

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На перење кошница со димензии 15.9" L x 11,8" W x 19.3" H (40.5 cm x 30cm x 49cm ) има голем 60 L капацитет.САМОСТОЈНА ЕФЕКТ : Едноставно се водат на перење забавува надвор и да ја поправите на четирите агли на кошница со загради,тоа ќе застане и да се задржи во исправена позиција по сопствена.РАСКЛОПНА ДИЗАЈН : На количка за перење кошница може да биде укината за простор за заштеда на чување кога не е во употреба.Идеален за колеџ домови, campers, станови, апартмани, хотелот употреба, бебе градинки, нови простории и шопинг.ИЗДРЖЛИВИ се СПРАВУВА : На перење облека кошеви имаат силни и издржливи рачки за удобен носи со една или две раце за да лесно да транспорт содржината нагоре и надолу по скалите или на laundromat. 100% Водоотпорни Fabric Making на перење забавува лесно да се чисти со едноставно користење на влажна крпа и го избрише тоа.Отстранлив Поддршка : цевки во агол,таа ќе застане и да се задржи во исправена позиција по сопствена.Голем Capacity Dimensions : 15.9" L x 11,8" W x 19.3" H (40.5 cm x 30cm x 49cm )Тоа може да го чувате вашето семејство облека,крпи и деца' кукли,играчки.итн.Тоа ќе биде вашиот најдобар помошник кога ќе се организира соба.

Главните карактеристики

Избор на клиент