.

.

Aaihamo Симпатична Пингвин Форма Снежни Топки Создателот Клип Создателот Животински Облик Снег Песок Мувла Алатка Зима Деца (Жолт)

Aaihamo Симпатична Пингвин Форма Снежни Топки Создателот Клип Создателот Животински Облик Снег Песок Мувла Алатка

DEN 119.76

Пристапност
Во достапна форма

Се создаде симпатична животните форми во секунди!.Супер лесно, лесни деца.Удобно контрола и прилагодени дизајн за лесно snowballing.Издржлива пластика.Водоотпорни и отпорни на абење.Едноставен и уникатен мувла која ви овозможува лесно да се направи снег топката во секунди.Не треба да се погоди на снег со вашите раце.Заштитете го вашето бебе рацете и прстите од замрзнување и временските услови.Бидете во можност да се направи толку многу мали животни во толку кратко време..ги Споделите со вашите пријатели и семејството да се подготви за снежни топки борба!.Без разлика дали сте снег во вашиот град, секогаш може да се користи оваа мувла!Користење со снег, песок, па дури и нечистотија!.Опис на производот : да се Создаде симпатична животните форми во секунди!Направете вашиот снег заштита на повеќе интересен!Супер лесно, лесни деца.Удобно контрола и прилагодени дизајн за лесно snowballing.Издржлива пластика.Водоотпорни и отпорни на абење.Едноставен и уникатен мувла која ви овозможува лесно да се направи снег топката во секунди.Не треба да се погоди на снег со вашите раце.Заштитете го вашето бебе рацете и прстите од замрзнување и временските услови.Бидете во можност да се направи толку многу мали животни во толку кратко време..ги Споделите со вашите пријатели и семејството да се подготви за снежни топки борба!Без разлика дали сте снег во вашиот град, секогаш може да се користи оваа мувла!Користење со снег, песок, па дури и нечистотија!Овие мали животни ќе се направи еден поспана привремен декорација дека никогаш не ќе бидат во можност да се застане.Ова е големо изненадување за децата, и за сите, ова е одлична замолчени играчка.Спецификација : Големина : 8.7x6.5in(L x W)Пакетот вклучува : 1× снежни топки клип.

Главните карактеристики

Избор на клиент