.

.

Вер Убавина Професионални Возен Шминка Случај, Тешки Шминка Уметник Патување Случај со 4 со можност да биде продолжен Коцки, се Зголеми Злато Дијамант

Вер Убавина Професионални Возен Шминка Случај, Тешки Шминка Уметник Патување Случај со 4 со можност да биде

DEN 5039.76

Пристапност
Во достапна форма

Возен Екранот 7 домот бои; Пренослив 360 степени тркалање тркала систем; Дизајнирани се за носење, прикажување, и патуваат со козметика.Топ Одделение Изведба - Високо квалитетни алуминиумски заврши и изградбата за дополнителна издржливост; Тешки рачка за дополнителна удобност и контрола; Пошироко отворање на врвот оддел за лесен пристап.Професионални Случај Дизајн - Кој 4 со можност да биде продолжен коцки со пространа внатрешност и отстранлив прилагодливи dividers; Пространа пониски оддел со отстранлив dividers; 2 отстранлив коцки со dividers.Безбедни брави - Ова патување шминка организатор карактеристики засилен челик агли за дополнителна заштита, Лесно да се затвори брави со копче заклучи чувајте ги вашите алатки за безбедна.Совршена Големина за Складирање - Топ случај со можност да биде продолжен коцки мерка 12.75" x 4" x 1.75"; Пренослив центар фах мерки 13,5" x 9.25" x 4.75"; Пренослив центар за внатрешна фах мерки 13.25" x 8.5" x 2"; Целокупниот случај мерки 14.25" x 10" x 28.75".

Главните карактеристики

Избор на клиент