.

.

Jopwkuin М12 Ултра Android Телефон, 5.45 инчен HD Отклучен Мобилен Телефон со 512MB RAM меморија, 4GB ROM 1500mAh Големи Батерија 854P Двојна SIMUnlocked паметен Телефон, за Секојдневна Употреба(

Jopwkuin М12 Ултра Android Телефон, 5.45 инчен HD Отклучен Мобилен Телефон со 512MB RAM меморија, 4GB ROM 1500mAh

DEN 991.20

Пристапност
Во достапна форма

0 бленда, фиксна фокусна должина) и задна камера 2 MP(f/1.Исто така, нашата паметен телефон поддржува двојна картичка двоен режим на подготвеност. 【512 MB RAM меморија, 4 GB ROM & ПОДДРШКА 128 GB МЕМОРИЈА】- Оваа сите‑во‑едно android телефон максимална поддршка за 128 GB мемориска картичка има 512 GB RAM меморија, 4 GB ROM и максимална поддршка за 128 GB мемориска картичка, која се прави голем капацитет за да ги чувате нешто што сакате.BTW, ова отклучен телефон се базира на развој за Android 4.3 оз Ram меморија : 512 MB Rom : 4 GB Резолуција : 854x480 Систем : за Android 4. Долго притискање на копчето во горниот десен агол за да го вклучите телефонот.Згора на тоа, голем 1500m Ah батеријата на овој солиден телефон ќе ветување подолго работно време.8 Отворот) Автофокус Батерија Тип : Вграден во 1500mah Литиум Батерија Интерфејс Тип : 1x Микро USB (полнење) + 1x3.Како да го Користите : 1.0 Бленда, Фиксна Фокусна Должина Задна Камера : 2 MP (Боја, F/1. Долго притискање на копчето во горниот десен копчето за да се затвори.Пакет Листа : 1 x Мобилен Телефон 1 x Слушалки 1 x Податоците Линија 1 x Заштитна Маска 1 x Заштитна Фолија 1 x англиски јазик Прирачник Забелешка : фреквенцискиот опсег поддржани од овој телефон е GSM 850/900/1800/1900 MHz, 3 G : WCDMA 850/2100, ве молиме бидете сигурни дека вашиот телефон картичка припаѓа на овој фреквенциски опсег пред вметнување на картичката.45 Инчен Full HD Одговара Закривен Екран на Предната Камера : 300,000 px, F/2.45 во HD целосно се вклопуваат закривен екран, кој 854x480 резолуција за да се исполни дневна забава и секојдневна употреба и да ви овозможи да се доживее пошироко поле на гледање. 【МРЕЖА СТАНДАРД】- мрежата поддржува стандардот за 2 G/3 G, WCDMA 850/2100, Gsm 850/900/1800/1900 (Двоен Картичка Двоен Режим на подготвеност), плус 1x Стандард на Слотот за Sim Картичка + 1x Micro SIM-Картичка Слот + 1x Слот за Мемориска Картичка (максимална Поддршка за Проширување 128 GB, Не се Вклучени во Листата) и тоа ќе биде тешко надвор линија.ПА, ШТО ЧЕКАШ?.2 ПРОЦЕСОРОТ : MTK6572 Dual-Core ПРОЦЕСОР Екран : 5.45 ВО и ДВОЕН КАРТИЧКА ДВОЕН РЕЖИМ на подготвеност】- отклучен мобилни телефони доаѓа со 5.8 бленда, авто фокус).Спецификација : Предмет Тип : Паметен Телефон Модел : М12 Uitra Материјал : ABS+Стакло Тежина : Околу. 【300,000 PX & 2 MP ДВОЈНА КАМЕРИ & 1500m Ah БАТЕРИЈАТА】- Направете го вашиот најдобар шут со метро компјутери мобилни телефони' двојно камера систем, кој има 300,000 PX пред камера (f/2.

Главните карактеристики

Item Type:
Smart Phone
Model:
M12 Uitra
Material:
ABS+Glass
Weight:
Approx.321g/11.3oz
Ram:
512MB
Rom:
4GB
Resolution:
854x480
System:
for Android 4.4.2
CPU:
MTK6572 Dual Core CPU
Screen:
5.45 Inch HD Full Fit Curved Screen
Front Camera:
300,000 px, F/2.0 Aperture, Fixed Focal Length
Rear Camera:
2 MP (Color, F/1.8 Aperture) Autofocus
Battery Type:
Built in 1500mah Lithium Battery
Interface Type:
1x Micro USB (charging) + 1x3.5mm (Audio)
Card Slot Type:
1x Standard Sim Card Slot + 1x Micro SIM Card Slot + 1x Memory Card Slot (maximum Support for Expansion 128GB, Not Included in the List)
Network Standard:
2G/3G, Wcdma 850/2100, Gsm 850/900/1800/1900 (Dual Card Dual Standby)
Functions:
Wifi+BT+FM, Face Recognition, Play Store, Calculator, Calendar, Alarm Clock, Camera, Video Recorder, Audio Player, Sound Recorder, FM Radio, Email, Etc.
Package List:
1 x Mobile Phone :
1 x Headphone :
1 x Data Line :
1 x Protective Cover :
1 x Protective Film :
1 x English Manual :
Note:
The frequency band supported by this phone is GSM 850/900/1800/1900MHz, 3G:
WCDMA 850/2100, please make sure your phone card belongs to this frequency band before inserting the card.
Избор на клиент