.

.

Andis Лесни Професионални Clippers, со Трајни Алуминиумски Домување со Тивка Кул Работа, БОНУС СЛОБОДНИ Коцка Тешко Патување Случај Вклучени

Andis Лесни Професионални Clippers, со Трајни Алуминиумски Домување со Тивка Кул Работа, БОНУС СЛОБОДНИ Коцка

DEN 592.56

Пристапност
Во достапна форма

Лесни Unbreakbable Алуминиум Clipper; Совршен за сите околу сечење и tapering.Магнетни мотор генерира 14,000 сечење удари во минута; тешки коса за сечење.Еден лост прилагодува на ножеви од парична казна до крупни големина # 000 (1/100th") да големината #1(1/8").Палец контролирани switch за еден раце работа; Работи тивко и кул.БОНУС СЛОБОДНИ Коцка Тешко Патување Случај Вклучени.Andis Професионални Clippers Лесни Алуминиумски Домување, БОНУС СЛОБОДНИ Коцка Тешко Патување Случај Included The Andis Професионални Електрични Ножици е број еден коса тример користи од страна на професионални косата стилисти.Кој неверојатно 14,000 сечење удари во минута за најпрецизен коса за сечење, и чешлање.Лесен и екстра тивок една рака останете кул работа со прилагодлива големина на ножот од #000-# 1. Електрични Ножици карактеристики на contoured зафат за помалку стрес на вашата страна и на зглобот, и е совршен за сите ваши сечење и tapering потреби.Лесен Алуминиум Clipper Unbreakable, лесни алуминиумски домување со години на сигурни service Powerful Магнетни Motor Generates 14,000 сечење удари во минута за прецизни удобно cutting Quiet Operation Precision изградена со квалитетни работи тивко и останува да се излади во текот на operation Adjustable Clipper Blade Single лост прилагодува на ножеви од парична казна до крупни големина #000 (1/100th") да големината #1(1/8")Палецот Контролирани Switch Convenient палецот контролирани од страна switch за една рака за вклучување/исклучување на operation Product Карактеристики• Трајни, лесни алуминиумски домување• Генерира 14,000 сечење удари во минута• Тивка и да останете кул работи• Прилагодливи сечилото груб да парична казна• Дизајниран за тешки-должност коса cutting Technical Спецификации• Моќна магнетна моторни• Прилагодливи Сечилото #000 (1/100th") да големината #1(1/8")• Палец контролирани прекинувач; еден раце работа• Тешки-должност коса за сечење• Совршен за сите сечење и tapering BONUS СЛОБОДНИ Коцка Тешко Патување Случај Вклучени.

Главните карактеристики

Избор на клиент