.

.

CasemartUSA Телефон Случај на за [Motorola Мото E6], [Резервоарот Серија][Црвено] Shockproof Покрие со Потпирач & Holster Спојувалка за Каиш за на маса Motorola Мото E6 (Verizon, Т-Мобиле, Метро, По

CasemartUSA Телефон Случај на за [Motorola Мото E6], [Резервоарот Серија][Црвено] Shockproof Покрие со Потпирач

DEN 238.80

Пристапност
Во достапна форма

КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ : за полнење За Motorola Мото E6 (Verizon, Т-Мобиле, Метро, Поттик, Мобилен, Xfinity Мобилни телефони).ДВОЕН СЛОЈ за ЗАШТИТА : Овој случај нудат двојно слоеви на заштита.Шок-апсорбирање на меки силиконски внатрешниот слој обвива околу вашиот телефон да им помогне на перница тоа од ден-за-ден се носат и солза.Тешко надворешната школка е изградена од поликарбонат материјал за да се задржи вашиот телефон на nicks, smudges и гребнатини.ВГРАДЕН-ВО ПОТПИРАЧОТ : вграден-во потпирачот може да се користи во ориентација на пејзаж за раце бесплатно гледање искуство.СПОЈУВАЛКА за КАИШ HOLSTER : посебен, отстранлив 360° ротирачки вртливата спојувалка за каиш holster овозможува вршење на разни опции.Се прилагодите на позицијата на вашиот телефон начинот на кој сакате.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Случај & Вртливата Спојувалка за Каиш Holster.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1x [Резервоарот Серија] Случај & Спојувалка за Каиш Holster.

Главните карактеристики

Избор на клиент