.

.

IBKUL Жените Сонце Заштитни UPF50+ Icefil Ладење Radmodog Печати Долг Ракав се Потсмеваат на Вратот – 10756

IBKUL Жените Сонце Заштитни UPF50+ Icefil Ладење Radmodog Печати Долг Ракав се Потсмеваат на Вратот – 10756

DEN 1558.80

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Не сува чиста.На Шеталиштето Врвот е совршено со долги ракави кошула да се носат додека се во движење, надвор работи errands, или додека да се опуштите надвор на прошетка на вашите омилени одмор одморалиште!Направени со Ice Fil технологија, оваа кошула работи да се природно да се излади вас, дури и со долги ракави!Карактеристики : Патент placket Allover графички print Ice Fil технологија претвора пот во ладење energy Fast-сушење на влага-wicking ткаенина со две-начин циркулацијата, помага да бидете кул и dry Mesh долната страна на ракавите олеснува дополнителни струење да се задржи cool UPF50+ нуди чувствувате заштита од сонце.

Главните карактеристики

Избор на клиент