.

.

WZMDHB Ноќ Светлина Животното Шкорпија 3D Led Илузија Светилка 16 Боја со Далечински Управувач USB Полнење Ноќни Биро Светлина Роденден Подароци Божиќ Спална соба Декорац

WZMDHB Ноќ Светлина Животното Шкорпија 3D Led Илузија Светилка 16 Боја со Далечински Управувач USB Полнење Ноќни

DEN 256.80

Пристапност
Во достапна форма

3 D ВИЗУЕЛИЗАЦИЈА : 3 D модел дизајн/ LED светло доаѓа со мека, униформа, не-треперење на светлината,а станот што го направија со 3d технологија за да се покаже на оптички неверојатни 3d илузија.Одличен подарок за Божиќ, роденденот,фестивал, промотивни итн.така што можете да го користите како декоративни ламби, или како ноќни ламби.ги задоволува секој човек е поинаков чувствителност на светлина, употреба на високо квалитетни LED светлина која не е безопасно да детските очи, да обезбеди деца слатка и топлина ноќ. Ново надградба, доаѓа со IR-далечински контролирани во рок од 24 Копчиња вклучувајќи 16 чиста бои се опционални,4 динамички режими на блицот(Флеш/Storbe/Втора/Мазна) и луминозноста прилагодливи.Светлината Спецификации : Моќност : 3 WVoltage : 5 VBase големина : aprox 87*87*35mm Package големина : aprox 22*15*5.Мека светлина не е штетно за очите. Пријателски за деца,на акрилик панел е силна и тешко, не е кревка.Напојува преку USB кабел или со 3 АА батерии(не се вклучени). Издржливи со 10000hours животен век на Led диоди.И тоа ќе ви донесе топла и слатка атмосфера во текот на ноќта ,ПРЕДВОДЕНА илузија светла ќе додадете забава во вашиот живот.3 D светилка е најдобриот роденден,Божиќ и празник подароци за момчиња, Девојки и деца,тоа може да создаде изненадени 3 D визуелни ефекти(навистина не 3 D)преку акрилик панел.3 D визуелен ефект.

Главните карактеристики

Избор на клиент