.

.

Био Плас 0060 Природни Полипропилен Microcentrifuge ПЦР Цевка Управување со Капак, 80-Добро (Пакување од 5 Полици)

Био Плас 0060 Природни Полипропилен Microcentrifuge ПЦР Цевка Управување со Капак, 80-Добро (Пакување од 5 Полици)

DEN 902.88

Пристапност
Во достапна форма

Цевка рек низа : 80-и (8 x 10 формат).Боја : природна.Microcentrifuge цевка полици се идеални за замрзнување, benchtop употреба, складирање и транспорт на примероци.Microcentrifuge цевка полици се приспособат 0.5 m L, 1.2 m L и 2.0 мл microcentrifuge цевки или ПЦР цевки.Био Плас дел број : 0060. Изработени од полипропилен, овие 80-добро микро цевка полици се autoclavable, идеален за замрзнување, benchtop употреба, складирање и транспорт на примероци.Едната страна на преградата е дизајниран за да се приспособат 0.5 m L microcentrifuge цевки.На задната страна има 1,5 m L да 2.0 мл microcentrifuge цевки и завртка капа microcentrifuge цевки.Полици се во можност да бидат безбедно поставени.Рек опфаќа се продава одделно (Види Мачка# : S7230 B-9).Боја : Природна.Био Плас.

Главните карактеристики

Избор на клиент