.

.

Здравиот Разум Fastener, 5/8 Сингл Шраф Студ, Завртете го Копчето Fastener (20 на Секое Парче)

Здравиот Разум Fastener, 5/8 Сингл Шраф Студ, Завртете го Копчето Fastener (20 на Секое Парче)

DEN 286.80

Пристапност
Во достапна форма

ЗДРАВИОТ РАЗУМ ПАК КОПЧЕ - исто Така Познат Како Марфи сврзувачки елементи или вклучи Токи.ПАК КОПЧЕТО ИМА 5/8" #7 ДРВО ЗАВРТКА - Одлично за дрво, fiberglass, композитни или пластични инсталација.МОРСКИ ОДДЕЛЕНИЕ МЕТАЛИ - Никел позлатен месинг изградба гарантира отпорност на слободна употреба за годините што доаѓаат.ТЕШКИ CLINCH ПЛОЧА ЗА ОКЦЕТО, - ви Помага да се задржи на fastener безбедно во прилог на ткаенина.ТОЧКА SCOVILLE БРЕНД за КВАЛИТЕТ - Што сте се прави тоа право, бидејќи 1802; Изработка може да зависи.Здравиот Разум Сингл Шраф-Во Студ со 5/8" Долго #7 Дрво или Fiberglass Завртка.Тешки Поддршка Плоча за Силна Држење на Моќта.Само одберете го износот што треба и ќе ги изнесе на вас толку брзо колку што може.Прашања?Слободно контактирајте со нас тука на .Северозападно Tarp & Платно - Bellingham, Вашингтон.

Главните карактеристики

Избор на клиент