.

.

WALNUTA Коса clipper-Професионални Cordless Фризура за Полнење на Мажите Батерија Коса Clipper Сет

WALNUTA Коса clipper-Професионални Cordless Фризура за Полнење на Мажите Батерија Коса Clipper Сет

DEN 3560.40

Пристапност
Во достапна форма

★ Керамички движи перките кулер за да се одржи здравјето.Бакарни легури материјални, не-леплива, густа, рака зафат, трајни, анти-падот заштита на права тело, поудобно да се држиме за раце.Ергономски дизајн. ★Нашите производи се многу тивки на работа и бучавата не е повеќе од 60 децибели.Дури и ако тие ги користат во текот на ноќта, тие нема да се мачи да заспие или одмор. ★ На батеријата е 2000m A - Полнење за 3 часа, со користење на 60-90 минути, изградена-во не-отстранлив батеријата, директно да го полните или smart полнење заграда, се безбедни за употреба. ★ Поддршка жичен режим : 4 прецизна должина контрола, погоден за кратка коса стил, може да се користи без чешел, за декорација на речиси 1 mm. ★ Професионални коса clipper, влечење чешел (3 / 6mm + 9 / 12mm), адаптер за полнење, четка за чистење.Материјал : ABSModel : RFCD-5660 Project Тип : Коса Trimmer110-240 V; 50 HZIt може да се користи во салони за коса или лични care Adults и децата, жените и на домашни миленици, како и мажите и старите лица може да use High-tech материјали, прецизност manufacturing3 часа безбедно полнење, користете време 60-90 minutes Low вибрации и ниско ниво на бучава design Titanium ножот за да се спречи кожата irritation ROSE / CE / ГШ throughfeature : 100% нови и високо quality Can се користи за charging Adjustable сечење чешел за сечење на косата на различни lengths Use со висока цврстина фризура нож.Супер водоотпорен, супер прекрасен дизајн со сечење должина контрола wheel Suitable за бебиња, деца и adults Cutting коса е како да се чешла косата, брз, лесен, safe Package се Вклучени : 1 коса clipper со мало box1 полнење adapter1 чистење brush4 x ограничен чешел.

Главните карактеристики

Избор на клиент