.

.

Вокер & Hawkes - Mens Belted Восок 4 Џеб Мотоцикл Водоотпорен Јакна - Црна

Вокер & Hawkes - Mens Belted Восок 4 Џеб Мотоцикл Водоотпорен Јакна - Црна

DEN 3658.80

Пристапност
Во достапна форма

Памук,Сомотски.НЕ Сува Чиста, Машина за Миење, Собори Сува, користете Сапун/Детергент од било каков вид, користете растворувачи или кајгана.Најдобрата Грижа за оваа облека е да се применува восок reproof со мека, lint-слободен памучна крпа.Мото Стил Јакна.Сомотски Јака Уреденост.Целосно прилагодливи Појас.Внатре Во Џеб.Пред 4 -џебови.Внатрешни Linning е 100% Памук Проверени со tartan linning.Надворешниот Јакна е направен од 100% восок памук, што го прави ова јакна водоотпорен.Останатите карактеристики вклучуваат 4 предни џебови со студ прицврстување, тешки zip со начичкана размавта куќиште, боја сомотски јака, еден внатре во џеб, студ прицврстување бура размавта и ремен за околу рака за прилагодливи монтирање.Произведени највисоките стандарди страна на manufactuer на врвот qulaity countrywear и дерби облека.Ве молиме да проверите на нашата големина водич против јакна сакате да го купите.

Главните карактеристики

Избор на клиент