.

.

WALNUTA Куче Clippers, Професионални Cordless Електрични Куче Чешлање Комплет, Ниско ниво на Бучава Милениче Clippers Батерија Куче Хлапак, Косата Тример за Дебели Палта Мало Куче

WALNUTA Куче Clippers, Професионални Cordless Електрични Куче Чешлање Комплет, Ниско ниво на Бучава Милениче

DEN 3515.52

Пристапност
Во достапна форма

☆ Прилагодливи Сечење Должина : Bao Run Пет електрични clipper опремени со 4 граница чешли кој од 3-12 mm.Дополнително, ножот дизајниран со мобилен граница, така што се прилагоди сечење должина пофлексибилно. ☆ Повеќе Мазна Поефикасно : Вграден-во 3.7 V моќен мотор нуди стабилно и мазна излез, така што подобри сечење искуство многу.Ви заштедува многу време и енергија од сега преку употреба на нашите електрични clipper. ☆ Супер Водоотпорен : Со IP67 водоотпорен квалификација, ова домашно милениче електрични clipper не се плаши од вода директно чистење.Внатре делови нема да биде под влијание на водата, додека за чистење.Но, ние се разјаснат машина да не се наплаќа кога под влажна состојба поради безбедносни прашања. ☆ Целосна 2 Часа Работно Време : Ние се осигура дека нашите clipper можел да се кандидира за 2 часа по целосно полнење околу 1,5 часа.Што одговара на повеќето од работното време должина особено ова опремени моќен мотор clipper. ☆ Еден Камен Две Птици : Ова домашно милениче електрични clipper се прилагодат на различни кучиња и мачки, што значи различни типови на коса е компатибилна со него.Без разлика на коса е долга или кратка, дебели или тенки, заоблен или директно, Bao Run професионални милениче clipper ќе ви помогне да се постигне тоа. ☆ Опис : Овој професионален безжична милениче clipper сет ќе обезбеди вас и вашите домашни миленици со одлична сечење искуство!Со оваа мала и деликатна clipper тело, вашите деца можат да се приклучат со вас да се облекуваат вашето домашно милениче.Ниски вибрации и -тивка дизајн, ослободен од работа бучава со само околу 50 d B, да им помогне на домашно милениче се чувствуваат комотно, не се плашат фризура повеќе.Не поскапи сметки за миленичиња чешлање и можете да го направите тоа на лесен начин ☆ Спецификација : Материјал : пластични+керамички титаниум сечење head Input моќ : 100 V - 240 V, 50 / 60 Hz Charging време : 4 - 6 hours Using време : 60 - 90 minutes Power кабелот должина : Околу 120cm Size : 170*45см.

Главните карактеристики

Material:
plastic+ceramic titanium cutting head
Input power:
100V - 240V, 50 / 60Hz
Charging time:
4 - 6 hours
Using time:
60 - 90 minutes
Power cord length:
About 120cm
Size:
170*45cm
Избор на клиент