.

.

Палец Завртки - 1/4- 28 парична Казна Палецот Завртки 3 Лобус Палецот Копчиња : 1/4-28 x 1 - 4 парчиња Квалитет

Палец Завртки - 1/4- 28 парична Казна Палецот Завртки 3 Лобус Палецот Копчиња : 1/4-28 x 1 - 4 парчиња Квалитет

DEN 663.60

Пристапност
Во достапна форма

1/4"-28 Палецот Завртки.Парична Казна Тема. 3 Лобус Палецот Копчиња.Главата се направени од издржлив Acetal Пластична Смола. 3/4" Дијаметар Knob (мерена во круг) Тема Материјал – не ' Рѓосувачки Челик.Глава Дебелина : .275".Рамо Дијаметар : 1/2".Рамо Висина : .225".Вкупната Висина на Главата : 1/2".Должина на огласи за вистински гром должина не вклучувајќи knob.Произведено во САД.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и квалитетен материјал. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние сакаме да бидат задоволни со нашите производи колку што тоа го правиме.Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, ве молиме да се врати за нови замена или целосно враќање на средствата.Ние нудиме врски, за да обезбедат избор на високо-квалитетни Палецот Завртки и Гума Заштитници сакаме нашите клиенти, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.

Главните карактеристики

Избор на клиент