.

.

Случај за Алкател Оди Флип 4 / ПРВ Флип Про Телефон, Nakedcellphone [Црна Вегетаријанска Кожа] Форма-Одговара Покрие со [Вграден Екран Заштита] и [Метал Спојувалка за Каиш]

Случај за Алкател Оди Флип 4 / ПРВ Флип Про Телефон, Nakedcellphone [Црна Вегетаријанска Кожа] Форма-Одговара

DEN 478.80

Пристапност
Во достапна форма

Бесплатни Вашите Џебови и го Носат на Вашиот Телефон во Удобноста со Брз Пристап.Точниот број на моделот е 4056.ЗАШТИТА : Пластични Винил Слој Нуди Заштита за Екранот и Тастатурата.ФУНКЦИОНАЛНОСТ : Вашиот телефон е целосно функционална во случајот со пристап до сите копчиња, пристаништа, камера, звучници, итн.Точниот број на моделот е 4056.Shield Вашиот Уред од Dings/Гребење.Сега ќе биде во можност да клип од вашиот телефон на вашиот појас или корселе.Се уште можете да флип на телефонот отвори/затвори.ЕКРАН ЗАШТИТА : винил пластичен слој нуди заштита за вашиот надворешен екран и внатрешни работи на екранот и тастатурата.МАТЕРИЈАЛ : случај има вегетаријанска храна, кожен ентериер и мека внатрешни работи поставата ќе го заштити вашиот телефон.Се ВКЛОПУВА КАКО РАКАВИЦА : Вегетаријанска Кожа Материјал со Мат Текстура за Зголемена Тактилни Зафат.ЕКРАН ЗАШТИТА : винил пластичен слој нуди заштита за вашиот надворешен екран и внатрешни работи на екранот и тастатурата.СПОЈУВАЛКА за КАИШ : Постои еден метален клип на грбот на случајот што ќе се претвори во било која саканата позиција.Сега ќе биде во можност да клип од вашиот телефон на вашиот појас или корселе.

Главните карактеристики

Избор на клиент