.

.

Geesatis 2 Парчиња во Текот На Вратата Шапка Рек Чување на Екранот Закачалка Полици со 4 Куки, на Плакарот Бања Употреба, Црна

Geesatis 2 Парчиња во Текот На Вратата Шапка Рек Чување на Екранот Закачалка Полици со 4 Куки, на Плакарот Бања

DEN 402.72

Пристапност
Во достапна форма

Рек Куки Количина : 4. Директно се инсталира без потребни алатки.Големина : 11.5 x 1.9 x 1.6 инчен / 292 x 48 x 40 mm.Дебелина : 0.08 инчен / 2 mm.Боја : Црна.Материјал : Железо.Овие куки се обложени да се спречи носат до објектот не нула вашиот објект и издржливи.Одлично за бесење капи, капути, purses, копчиња, ранци, крпи.Пакетот вклучува 2 Парчиња во Текот На Вратата Шапка Полици.Лесен и висококвалитетен Дом Декоративни ДодатоциЗагарантирани!Нагласи Карактеристики : Директно се инсталира без потребни алатки.Овие куки се обложени да се спречи носат до објектот не нула вашиот објект и издржливи.Одлично за бесење капи, капути, purses, копчиња, ранци, крпи.Одлична услуга, супериорен квалитет, брза испорака.Ние се направи најдобри напори за да се обезбеди клиенти 100% задоволство.Спецификација на производот : Големина : 11.5 x 1.9 x 1.6 инчен / 292 x 48 x 40 mm Дебелина : 0.08 инчен / 2 mm Боја : Црна Тежина : 368 g Материјал : Железо Пакет Содржина : 2 BUC X Шапка Полици имаме строги избор на материјали и високо бара процес на производство.Ние се обидуваме се потрудиме да се направи детали на производи и да ги задржи совршен за пакетот за време на испорака процес,осигурете се дека пакетот примени од страна на клиентот не е оштетен и бројот на спецификации е јасно.Гаранција : 30 Ден Парите Се Повлече Гаранција!.

Главните карактеристики

Избор на клиент