.

.

Воздух Излезот на Филтерот за Замена, Висока Ефикасност, Лесно се Инсталира Правосмукалка Замена на Филтер за Високо Филтрација за Правосмукалка за FC8613

Воздух Излезот на Филтерот за Замена, Висока Ефикасност, Лесно се Инсталира Правосмукалка Замена на Филтер за

DEN 326.16

Пристапност
Во достапна форма

Филтер за Вентил за Филтер Екран Замена Одговара за FC8613 FC8614 FC8720 FC8732 Правосмукалка.Правосмукалка Филтер За Полнење. 2 Пакет со Правосмукалка Замена на Филтер за Полнење за FC8716 FC8613 FC8614 FC8732 FC8408 FC8428 FC8436. Насловна 2 Пакет со Правосмукалка Замена на Филтер за Полнење за FC8716 FC8613 FC8614 FC8732 FC8408 FC8428 FC8436. Филтер за Вентил за Филтер Екран Замена Одговара за FC8260 FC8262 FC8264 Правосмукалка.Функција : 1. Fitment : Дизајнирани за FC8613 FC8614 FC8720 FC8732 правосмукалка, тие директно можат да го замените стариот или оштетени делови.2. Основната Функција : Висока филтрација на ефикасноста на филтер екран може да се намали прав, полен и други во што дишат.3. Лесно да се Инсталира и Расклопување : едноставен за инсталација, лесно да се размонтираат и да го замени, подобрување на чистење перформанси на правосмукалка.4. АБС Материјал : Направен од висок квалитет на АБС материјал, штекер филтер е издржлив и може да се користи за долго време.5. Совршена Замена : Практична правосмукалка додатоци, може да се направи со правосмукалка одржување на подобри перформанси и продолжување на работниот век.Спецификација : Предмет Тип : Правосмукалка Филтер Screen Material : ABSProduct Боја : Како Слики Shown Weight : Прибл. 124g / 4.4 oz Fitment : Одговара за FC8408, FC8428, FC8429, FC8436, FC8437, FC8438, FC8606, FC8607, FC8610, FC8611, FC8612, FC8613, FC8614, FC8615, FC8617, FC8619, FC8714, FC8716, FC8720, FC8722, FC8724, FC8732, FC8733, FC8734, FC8736, FC8738, FC8740, FC8748, FC8912, FC8913, FC8915, FC8916, FC8917, FC8918, FC8919, HR8374, HR8581, HR8582, HR8910, HR8981, HR8573, HR8571, HR8569, HR8568 Правосмукалка Пакет Листата : 2 x Штекер Филтер Екран.

Главните карактеристики

Item Type:
Vacuum Cleaner Filter Screen
Material:
ABS
Product Color:
As Pictures Shown
Weight:
Approx. 124g / 4.4oz
Fitment:
Fit for FC8408, FC8428, FC8429, FC8436, FC8437, FC8438, FC8606, FC8607, FC8610, FC8611, FC8612, FC8613, FC8614, FC8615, FC8617, FC8619, FC8714, FC8716, FC8720, FC8722, FC8724, FC8732, FC8733, FC8734, FC8736, FC8738, FC8740, FC8748, FC8912, FC8913, FC8915, FC8916, FC8917, FC8918, FC8919, HR8374, HR8581, HR8582, HR8910, HR8981, HR8573, HR8571, HR8569, HR8568 Vacuum Cleaner
Package List:
2 x Outlet Filter Screen :
Избор на клиент