.

.

2021 Надгради Гуми Синџири, Синџири за Снег за SUV, Камион, RV на Гуми Ширина 215mm-295mm (8.46-11.61 инчен), Тешки, Задебелена, Трајни (6 Парчиња)

2021 Надгради Гуми Синџири, Синџири за Снег за SUV, Камион, RV на Гуми Ширина 215mm-295mm (8.46-11.61 инчен),

DEN 1581.36

Пристапност
Во достапна форма

√ UPGRATED Автомобил Гума Синџир - Се уште се пречи од страна на автомобил лизгање, хокеј на лизгање, кал лизгање, песок лизгање?Do Cred Гуми Ланци за Снег донесе надгради храбар мраз-кршење прстен дизајн за ефикасно спречување страна лизга, кои можат ефикасно да ги реши вашите проблеми. √ Одлична Пропадна Отпор - погоден за условите на патот, како што се снежните, матен или ледените патишта, обезбедување непречено возење со помалку вибрации и бучава. √ Тешки и Трајни - ланци за Снег се направени од висок квалитет на цврсти материјали и специјални стврднување процес се adopte.Во меѓувреме, имаме зајакнување на синџирот, толку анти-лизга и шок апсорпција способност на Do Cred Гуми снег синџир ќе биде подобро;. √ ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - снегот гуми синџири е лесно да се инсталира и безбедно да се користи.Можете да ја завршите инсталацијата во неколку минути, без да се движи автомобилот. √ Пријава - се Применува на различни модели како што се автомобили, џип и камиони(Не се погодни за автомобили кои се на тркала центар нема простор.).

Главните карактеристики

Избор на клиент