.

.

Овластувања сврзувачки елементи 55325-PWR 1/2 Заострените Краток Pin

Овластувања сврзувачки елементи 55325-PWR 1/2 Заострените Краток Pin

DEN 272.40

Пристапност
Во достапна форма

Должина : 1/2 во.Тип : Power Point Pin.Дел Број : 075352294506 Дел : Овластувања сврзувачки елементи 55325-PWR 1/2" Заострените Краток Pin Заострените Краток Pin.Месо Тело Должина : 1/2".Прав Управувано.Должина : 1/2 Тип : Power Point Pin исто Така познат како : 075352294506, PWF55325 PWR, Овластувања сврзувачки елементи, 55325-PWR, Power Point Игли, Игли & Studs, Заштита - Алатка Управувано, сврзувачки елементи Еднаков на : DEWALT55325-PWR075352136264 DEWALT55325-PWR075352294506.

Главните карактеристики

Избор на клиент