.

.

Дрво-Слободен Честитки Инспиративна Птицата на Рајот Давање на Понуда од страна на Робин Pickens Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама, 16-Унца

Дрво-Слободен Честитки Инспиративна Птицата на Рајот Давање на Понуда од страна на Робин Pickens Подмолна Патник

DEN 298.08

Пристапност
Во достапна форма

Квалитетот 16 унца двојно ѕидови акрилик кул чаша со обновливи слама.BPA Free и Предлог 65 согласност.За ладни пијалоци само-отпорен на кондензација.Миење на рацете се препорачува.Тешко да се најде и Инспиративна Птицата на Рајот Давање Понуда уметност од Робин Pickens.Дрво-Слободен Честитки стреми да се користи најмногу еко пријателски материјали и процеси е можно.Печатени и собрани во САД, Дрвото-Слободен Честитки 16 Унца Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама е vibrantly печатени со тешко да се најде добар совет тематските уметност од Робин Pickens и е одлична за секојдневна употреба.Тоа е обновливи затоа елиминирање на било расположливиот хартија или styrofoam куп отпад.BPA free и Предлог 65 согласност, оваа прекрасна и издржливи акрилик кул првенство доаѓа со обновливи слама, отпорен на кондензација и има 16 унци на вашиот омилен ладни пијалоци.Миењето на рацете се препорачува.Тоа го прави совршен подарок или сувенир за секоја прилика.Зачувај дрвја, се шири радост, купи Дрвото-Слободен Земјата-Пријателски подарок денес.

Главните карактеристики

Избор на клиент