.

.

Homyl Дома Мебел Хардвер Shackle Lock Set Latch за Дрвени Багажникот Кутија

Homyl Дома Мебел Хардвер Shackle Lock Set Latch за Дрвени Багажникот Кутија

DEN 1269.60

Пристапност
Во достапна форма

* Кабинет хардвер, безбедност заклучување;. * Тоа може да се наплати како колекционерски предмети,исто така можете да го користите тоа всушност. * Одговара за луѓе кои сака DIY;. * Можете да го инсталирате во вашиот накит кутија која го прикажува вашиот уникатен вкус. * Гроздобер стил,направена од алуминиум,ние поддршка доволно завртки,може да биде поставување на кутија за накит лесно;.Опис : - Можете да го инсталирате во вашиот накит кутија која го прикажува вашиот уникатен вкус. - Тоа може да бидат собрани како колекционерски предмети,исто така можете да го користите тоа всушност. - Гроздобер стил,направена од алуминиум,ние поддршка доволно завртки,може да биде поставување на кутија за накит лесно; - Одговара за луѓе кои сака DIY; - Кабинет хардвер, безбедност заклучување;Пакетот Вклучува : 1 Парче Shackle Lock1 Пакет Screws Choose сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Главните карактеристики

Избор на клиент