.

.

Р Облик Cotter Pin Клипови Задржување Cotter Иглички Цинк Позлатен Cotter Иглички Поставите Hairpin Асортиман Комплет Поцинкуван Железо за Хидраулични Поддршка Fastener Хардвер

Р Облик Cotter Pin Клипови Задржување Cotter Иглички Цинк Позлатен Cotter Иглички Поставите Hairpin Асортиман

DEN 230.16

Пристапност
Во достапна форма

Цел : главно се користи во хидраулични поддршка, машини и други индустрии.Погодно да го замени на скршени еден.Овој производ е R Тип Cotter Pinand големина е 1*18mm.Заврши во тешки квалитет светла Поцинкуван железо, Трајни и Декоративни Заврши.Во прилог на индустриска употреба, исто така може да се користи како hairpin.Функција : Цел : главно се користи во хидраулични поддршка, машини и други индустрии Заврши во тешки квалитет светла Поцинкуван железо, Трајни и Декоративни Заврши.Погодно да се замени скршен едно Овој производ е R Тип Cotter Pinand големина е 1*18mm Во прилог на индустриска употреба, исто така може да се користи како hairpin Спец : Материјал : Поцинкуван железо Големина : 1*18mm d=1mm l=18mm Тежина : Околу.13g/0.5 oz Пакет листата : 50 x R Тип Cotter Pin .

Главните карактеристики

Избор на клиент