.

.

Најголемиот дел Хардвер BH03597 13mm (1/2 инчи) 100 g Дрво Pin Светол Финиш

Најголемиот дел Хардвер BH03597 13mm (1/2 инчи) 100 g Дрво Pin Светол Финиш

DEN 234.00

Пристапност
Во достапна форма

Производителот гаранција може да не се применува.Дрво pin.Погоден за ламинатни. 100g пакет.Дрво pin.Погоден за ламинатни. 100g пакет.Ако инструкции за одредување, склопување или одржување на производи што се вклучени во пакувањето, тогаш ве молиме да се осигура дека тие се почитуваат.Најголемиот дел Хардвер Ограничен, едно семејство во сопственост, Западот на Земјата, велика БРИТАНИЈА базирана компанија, првиот формирани повеќе од 40 години, дизајнира, произведува, извори, пакети и продава високо квалитетни производи на пазари како што се различни како DIY, хардвер, автомобилската, безбедност, ironmongery, електрични, домашни, fastener, водовод, fixings, безбедноста на децата, пакување, мека мебел, продавница фитинг, тротоарите и градинарството, како и да биде оригинална опрема производителот за други производители.

Главните карактеристики

Избор на клиент