.

.

Лабораториско Напојување, 30V 10A XIAODUOUS Прилагодливи DC Клупата Напојување со 4-Дигитален LED Дисплеј Константен Напон Постојан Струја,за Поправка Центри, Работилници & ?

Лабораториско Напојување, 30V 10A XIAODUOUS Прилагодливи DC Клупата Напојување со 4-Дигитален LED Дисплеј Константен

DEN 2311.20

Пристапност
Во достапна форма

Прилагодливи DC напојување,на напонот можат да бидат фино подесени да 0. 【Висока прецизност 4 цифри】 : четирицифрена напон и струја екранот, голем екран екран, јасно броеви.Ако haveany прашања за услуги на клиентите,ве молиме контактирајте со нас.01 V, и тековната можат да бидат фино подесени да 0.【Сигурен,Широк Спектар】 : XIAODUOUS DC напојување е професионална моќ напон за стабилизација и тековната стабилизација уред, кој користи јасно позадинско осветлување 4-цифрен LED да се прикаже напон, струја, и моќ. 【Задоволство гаранција】 : Било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви понудиме задоволство да се гарантира.Вградениот вентилатор ниска лак шум и ниска бран,продолжување на животниот век на производот ефикасно.Значително подобрување на својата работна ефикасност и животен век!. 【Двојна ладење функција】 : Тивко вентилаторот за ладење, плус тело ладење дупки, поефикасно.

Главните карактеристики

Избор на клиент