.

.

ZURATO самолепливи Метал Бања Агол Рек Чување Полиците, Бања Складирање Рек Агол, од не ' Рѓосувачки Челик Бања Агол Полица Организатор Складирање, Бања Полица/Полици ?

ZURATO самолепливи Метал Бања Агол Рек Чување Полиците, Бања Складирање Рек Агол, од не ' Рѓосувачки Челик Бања

DEN 863.76

Пристапност
Во достапна форма

Параметри(приближно) : Материјал : железо Димензии : должина : 36 см / 14.17 во, ширина : 26.7 cm / 10.51 во, висина : 6 cm / 2.36 во Тежина : 0.59 kg (вклучувајќи пакет).Квалитетот структура : полиците се направени од ковано железо, водоотпорен и rustproof, лесно да се чисти, и најсоодветен за кујна и купатило складирање.Производ функција : нема ноктите, без дупчење, 2 traceless налепници за pasting, триаголник форма, со користење на агол простор, може да носи околу 5 кг.Лесен за инсталација : Транспарентен, не-означување лепило дизајн, лесно да го инсталирате, лепило само на било каква мазна површина, како што се плочки, стакло, мермер.Ве молиме имајте предвид дека "не се погодни за сликарство на ѕидовите.Широк спектар на апликации : може да се користи кујна бања или градина полица за да ги организирате вашите мирудии, шампон, сапун, туш гел, пестициди итн.Зошто Купи Туш Caddy Од ZURATO Ова е не-трага налепница отстранлив ѕидот се прицврстува туш caddy за шампон, клима уред, сапун, жилети.Материјал на агол бања туш caddy.Идеален бања полица за чување toiletries.Отпорен, силен и издржлив.Погоден за чување на агол на вашиот бања/кујна/соби како погодно за собирање организаторот.Без дупчење/чекан потребен; само лупам и стап.Еднократно, водоотпорен и пренослив (нема остатоци знаци) пакет се вклучени : лепило агол складирање полица.Боја : црна.

Главните карактеристики

Избор на клиент