.

.

NPPLUS Шапка Багажник За на Ѕид Монтирани, Акрилик Планината Капа Рек Организатор Вратата на Плакарот За Бејзбол Капи, Компактен Шапка Складирање Закачалка(1 Пакет,?

NPPLUS Шапка Багажник За на Ѕид Монтирани, Акрилик Планината Капа Рек Организатор Вратата на Плакарот За Бејзбол

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

Ако имате било производ проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.Во споредба со евтина пластика, акрилик е повеќе робустен и носат-отпорни.Ние нудиме целосна наплата на услугата.ПРИЈАТЕЛСКИ ПОТСЕТУВАЊЕ - Ова шапка рек препорачува безбол капи со традиционалните криви rimmed капи.Тоа го прави капи складирање повеќе како украс на ѕидот.Тоа е лесно за чување и ќе можете брзо да добиете на шапка треба во чуваат шапка.Ако се држи со не-означување лепило подлога на груба површина, тоа може да падне.ШИРОК ПРИМЕНЛИВОСТ - Оваа шапка носителот организаторот може да се користи на вратата, ѕид, плакар и други места каде што можете лесно да се земе вашата капа.Може да се соберат на мазната површина преку не-означување лепило подлога со завртки.Модерен и простор за заштеда на дизајн чување на екранот багажник, многу погодна за бејзбол капа колектор љубовници.Секој шапка решетката може да се одржи до 20 безбол капи.Совршен простор saver.Ѕидот-монтирани шапка складирање организатор е дизајниран да ги конвертира оние неуредна шапка колекции во компактен складирање решение, заштеда на време и простор.Без удирање.Единствен дух лице дизајн го прави вашиот капа складирање повеќе интересно.Препорачливо е тоа да го притиснете тешко од средината на околината кога pasting.Тоа го прави капи складирање повеќе како украс на ѕидот.Тоа може да се користи на вратата, ѕид, плакар и други места каде што можете лесно да се земе вашата капа.Ѕидот шапка рек наменета за Бејзбол Капи.Може да се држи на шапка решетката на гардероба, зад вратата, или да го поправи тоа на ѕид, и тоа ќе не заземаат премногу простор ако е поставена compactly и уредно.Единствен дух лице дизајн го прави вашиот капа складирање повеќе интересни и трендовски.ЗДРАВ & ИЗДРЖЛИВИ - Нашите капа решетката е е направен од 4 mm, висок квалитет на plexiglass акрилик материјал, кој е посилни и потрајни од пластика.Производ материјал : Акрил.Здрав и носат-отпорни, карактеристики може да ви направи побезбедно и повеќе не се користи.Исто така може да бидат фиксни и собрани со тупаници и завртки.Шапка решетката е направен од високо-квалитет акрилик материјал, кој може да се користи континуирано и издржливи.Совршен компактен шапка складирање да се среди вашите капи.

Главните карактеристики

Избор на клиент