.

.

L'Oreal Деца Метежот Tamer Спреј Сите Коса 9 оз (Пакување од 4)

L'Oreal Деца Метежот Tamer Спреј Сите Коса 9 оз (Пакување од 4)

DEN 577.68

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики На Производот.Сега paraben бесплатно!.За wet & сува коса.Нема солзи!не јазли!.Без сушење алкохоли!.L'Oral Деца е екстра нежна и солза бесплатно!-Ophthalmologist тестирани.-Дерматолог за да се тестираат.-Без сушење алкохоли.-L'Oral Деца Метежот Tamer detangles коса во флеш!-Оваа климатизација формула tackles на snarliest коса и tames кревет главата, оставајќи коса shinier & чувство чисти во текот на целиот ден.Тоа може да се користи на мокра или сува коса.-L'Oral Деца е безбедно и забавно да се користат.-Слатка Круша Метежот Tamer мириса голем и го прави detangling косата брзо и лесно.Нејзините меки шише е лесно да се одржи и забавно да се игра со нив!-Дерматолог за да се тестираат.

Главните карактеристики

Избор на клиент