.

.

SUNYIK 9 Мини скапоцен камен Шишиња 9 Мини скапоцен камен Шише & 7 Чакра Кристал Точка Нишалото во Собата за Правопис Тегли Вештерство

SUNYIK 9 Мини скапоцен камен Шишиња 9 Мини скапоцен камен Шише & 7 Чакра Кристал Точка Нишалото во Собата за

DEN 503.76

Пристапност
Во достапна форма

Пакет Содржина : Вклучувајќи 1 Пакет на 9 мини скапоцен камен шишиња, 1 КОМПЈУТЕР од 7 чакра кристал точка нишало.Користење на исцелување кристал нишалото за seaching одговорот сакате да знаете и да одлучи на нешто што сакате да го направите, нишалото ќе ви помогне да се избере насока на нешто што е следниот чекор каде што треба да одат, помагајќи ти да се реши проблемот повеќе ефикасни.Исцелување Кристал Сет за Медитација : 9 компјутери на gemstones шише и камен нишалото се и направени од одличен квалитет кристално камен кој може да absorbe позитивните и природна енергија, исто така, на 7 чакра нишалото е совршен натпревар вашиот чакра во телото.Користење на нив да совршен вашиот crsytal мрежа кога сте исцелување или балансирање вашиот чакра во вашето тело.Енергија Кристал Дома Декорација : Ставање на кои сакаат шише и кристално нишалото во вашата канцеларија или дом може да се задржи позитивната енергија тече, одржување сте се чувствуваат повеќе се релаксираат и остварлива кога сте во ова место.Пакет Содржина : 1 Пакет на 9 мини скапоцен камен шишиња, 1 КОМПЈУТЕР од 7 чакра кристал точка нишалото Yes или No : со Користење на исцелување кристал нишалото за seaching одговорот сакате да знаете и да одлучи на нешто што сакате да го направите, нишалото ќе ви помогне да се избере насока на нешто што е следниот чекор каде што треба да оди.Исцелување Камен Стакло во Собата : 9 компјутери на gemstones шише и камен нишалото се и направени од одличен квалитет кристално камен кој може да absorbe позитивните и природна енергија.Користење на нив да совршен вашиот crsytal мрежа кога сте исцелување или балансирање вашиот чакра во вашето тело.

Главните карактеристики

Избор на клиент