.

.

TressTech од TressAllure - Сува Спреј Перика Восок | Додадете Волумен во Перики | Сите типови на Коса | 4.3 оз.

TressTech од TressAllure - Сува Спреј Перика Восок | Додадете Волумен во Перики | Сите типови на Коса | 4.3

DEN 309.12

Пристапност
Во достапна форма

СУВА СПРЕЈ ПЕРИКА ВОСОК : првиот аеросол спреј за суво восок создадени само за перики.Создава свитливи дефиниција, флексибилни се одржи и димензионални заврши без тежина, stickiness или остатоци.НАПРАВЕТЕ ВАШИОТ ПЕРИКИ оживее : Додадете некои дефиниција и волумен на вашата перики, екстензии или додатоци со користење на сува спреј перика восок.Се ТРЕСАТ и СПРЕЈ ВОСОК ВО ЗАВРШУВА НА КОСА И СТИЛ : Тресат перика восок добро и спреј liberally на сува коса на корени или во текот на перика и употреба на прсти за да го дефинирате вашиот стил.За мазна коса заврши, четка за сува коса со помош на круг или гребло четка.Перика Восок е толку светло, можете едноставно да се четка надвор.СПЕЦИЈАЛНО ФОРМУЛИРАН ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОСА : Сува спреј перика восок може да се користи на синтетички и човечка коса екстензии, дополнувања и перики.За секој кој сака да ја стил и да ја завршат својата перика, онака како што би со вашата коса.

Главните карактеристики

Избор на клиент