.

.

MEILUGANG Мажите Електрични Жилет Додатоци 1pc Хлапак Главата Носителот HQ7180 HQ7160 HQ7380 HQ7360 HQ7345 HQ7340 HQ7325 HQ7320 HQ7310 HQ7120 HQ7140 Одговара за Philips

MEILUGANG Мажите Електрични Жилет Додатоци 1pc Хлапак Главата Носителот HQ7180 HQ7160 HQ7380 HQ7360 HQ7345 HQ7340

DEN 532.80

Пристапност
Во достапна форма

Сосема нов,висок квалитет.Име На Производ : Замена Хлапак Држачот.Без пакет.Лесно да се инсталира.Ве молиме бидете сигурни дека и вашите жилет модел.Пакетот вклучува : 1 x Хлапак Главата Носителот На Жилет главата е компатибилна со следниве хлапак жилети : HQ7310 HQ7320 HQ7325 HQ7340 HQ7345 HQ7360 HQ7380 HQ7120 HQ7140 HQ7160 HQ7180.

Главните карактеристики

Избор на клиент