.

.

ПОПУШТАТ ПОПРАВИ КОСАТА Стил Creme ( 1.25 Мл / 57 Milliliter ) и Фирма се Одржи Завршна Спреј ( 10 Мл / 283 Грам )

ПОПУШТАТ ПОПРАВИ КОСАТА Стил Creme ( 1.25 Мл / 57 Milliliter ) и Фирма се Одржи Завршна Спреј ( 10 Мл / 283

DEN 1108.80

Пристапност
Во достапна форма

ОСТАВЕТЕ-ВО КОСАТА ТРЕТМАН : Пукнатината Поправи Косата Стил Крем е единствена мулти-барањата оставете-во третман кој веднаш и ефикасно го претвора keratin-осиромашен, истакна, frizzy, кадрава коса за елегантни, мазна, здрава, сјајна изглед.ФИРМА ЗАДРЖЕТЕ & ВИСОК СЈАЈ : Фирма се Одржи Завршна Спреј е совршен придружник за нашиот салон професионалци' frizz контрола собирање, нудејќи правец-отпорни, влажност-отпорни фирма се одржи и висок сјај за најмногу елаборат фризури.СОВРШЕН ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОСА : Фирма се Одржи Завршна Спреј е погодна за сите типови коса!Дизајниран за фризери од фризери, Пукнатината е сериозен производ за сериозни стилисти, нудат моќни резултати, додека останатите пријател на косата!.BRUSHABLE, ДОПИРНИ КРАЈ : Фирма се Одржи Завршна Спреј нуди УВ заштита, додека одржување на вашата коса допирни и combable за bulletproof заврши.ВЕГЕТАРИЈАНЦИ, PARABEN-FREE & СУРОВОСТ-СЛОБОДНО : Пукнатината Коса Fix е вашиот извор за 100% на Вегетаријанската и Суровост-Бесплатна професионална Нега на Коса!Нашите производи се исто така Paraben-Free, Сулфат-Бесплатно, Глутен-Бесплатно, и да се Направени во САД.Попуштат Коса Fix е вашиот извор за 100% на Вегетаријанската и Суровост-Бесплатна професионална нега на коса!Ние сме горди лидер во Вегетаријанската професионална нега на коса на пазарот.Ние нудиме суровост-бесплатни производи кои ефикасно го скроти и го оживее косата, тоа е под стрес, текстура, frizzy, и жеден.Нашиот производ линија вклучува сè од коса гел, hairspray, шампон и средство за смекнување на косата, губење на mists и косата cremes.Без оглед на вашата коса потреби се, имаме ви се покриени!Покрај тоа што е 100% вегетаријанската и суровост-бесплатно, нашите производи се направени токму тука, во САД.

Главните карактеристики

Избор на клиент