.

.

Garnier за Нега на Коса Целата Мешавини Мед Богатства Поправка Шампон, клима уред, и Косата со Маска За Оштетена Коса, 1 Комплет

Garnier за Нега на Коса Целата Мешавини Мед Богатства Поправка Шампон, клима уред, и Косата со Маска За Оштетена

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

Garnier Целата Мешавини Мед Богатства за Нега на Коса Режим Сет вклучува Шампон и Балсам, како и поправка на Косата Маска за зајакнување и поправка на оштетена коса.Garnier Целата Мешавини Поправка на Косата Маска Третман со млеч, Мед и Прополис екстракти носи за животот на нашите здрави заштита која им помага на поправа штетата и ронливост, како и зајакнување насоки за обновена, здрава коса.Целиот наш Мешавини Мед Богатства за нега на коса режим е споен со млеч, Мед, како и Прополис екстракти за лекување на оштетена коса.Нашите помеша формули се paraben слободни, збогатен со природно се вклопуваат и обезбедување на негување, нежна грижа за секојдневна употреба.Целата Мешавини Ветувања за да се Обезбеди Нега на Коса кои Навистина се Грижи со направена одберете состојки, бујна формули, и единствена мириси.Целата Мешавини Ветувања за да се Обезбеди Нега на Коса кои Навистина се Грижи.Имаме внимателно стокмено одберете состојки и единствена мириси, помеша во нашата здрава и нежна формула, која им помага да ја вратите природната убавина на косата со секоја употреба.Го негуваат и хидрат сува и оштетена коса со H1y Богатства за Нега на Коса Режим во Собата, вклучува Шампон, Conditi1r, и Маска за Коса.Нашите крем, бујна формула, цветаат со вкусна мирис на млеч, h1y и прополис, доведувајќи до животот нашето целокупно грижа што ја зајакнува косата и помага во спречување на сплит завршува и кршење.

Главните карактеристики

Избор на клиент