.

.

Петар Coppola a-Keratin Најдобри Удар Сува Некогаш – Удар Сува Спреј – Топлина Protectant Спреј за Коса, Намалување на Удар Сува Време, Заштита од Топлина Оштетување и Кршење, 5oz

Петар Coppola a-Keratin Најдобри Удар Сува Некогаш – Удар Сува Спреј – Топлина Protectant Спреј за Коса, Намалување

DEN 1200.00

Пристапност
Во достапна форма

Ново reformulated, револуционер Петар Coppola α-Keratin Поправка Систем обезбедува најбезбедно и најнапредните коса исцелување рамка достапни за сува, оштетена, боја-третирана, над-обработени или frizzy коса.Напредните научни истражувања во нашата формалдехид & без алдехиди и комерцијален ниска p H механизам третмани, во комбинација со сите природни keratin протеини, амино киселини, како и други чисто состојки, им овозможува на косата експерти и потрошувачите слично да се ослободи професионални одделение резултати за здрава и сјајна коса.

Главните карактеристики

Избор на клиент