.

.

ZSSM Божиќ Бел Дедо Снешко Декорација Ковано Железо Бел Партија Виси Декорација Повторно да се користи Божиќ Ѕвона (Црвена+Бела+Браун)

ZSSM Божиќ Бел Дедо Снешко Декорација Ковано Железо Бел Партија Виси Декорација Повторно да се користи Божиќ

DEN 873.60

Пристапност
Во достапна форма

Затворен надворешен декор,направен од метал, може да се закачи на вратата, ѕид, дрво, тремот или каде што сакате.Големина : 13.5×7.5 cm.Здрав, Погоден за деца размена на нивните подароци во текот празник партии, исто така соодветни за декорација.Совршен украс за елка, вратата бел за кучиња, итн.Идеален за Божиќ дома декорација, DIY занаети ,накит pendant, ѕид hangings подарок пакување, празник декорација, музика на одлуки.Божиќ jingle bells се направени од страна на печење лак процес, ѕвона се трајни, практични, anti-oxidant, и може да се одржи висок сјај за долго време.Симпатична метал jingle bells со дедо мраз снешко/Дедо Мраз/ elk отпечатоци, совршена елка украси за одмор дома декорација, внатрешна и надворешна. 3 дизајни, исклучителна занает, уникатен и посебен.

Главните карактеристики

Избор на клиент