.

.

UNICRAFTALE 48pcs Противалергиски Обрачот Обетки 2 Бои Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Обетки Earring Карики Компоненти за Жените Обетки Накит Одлуки 12mm

UNICRAFTALE 48pcs Противалергиски Обрачот Обетки 2 Бои Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Обетки Earring Карики

DEN 256.56

Пристапност
Во достапна форма

2 Бои : Овие earring карики се во злато и од не ' рѓосувачки челик боја, 2 бои,12mm дијаметар,48pcs,можеби дури изненадување себе си со сите што ќе се создаде со овие.Лесно Да се Стави На И да Останат Затворениотворањето на нашите обетки се полира прецизно да се обезбеди пуштање на и затворање без никаков напор.Квалитет на Материјалот : Тие се изработени од високо квалитетен не 'рѓосувачки челик, кој е во водство-бесплатно,трајни и здрав, не е лесно да' рѓа, совршен за накит одлуки и DIY.Погоден За Diy Обетки : На обрачот earring е деликатна и едноставен, добра за повеќето почетници, да ви помогне да направите вашиот накит прави полесно и поинтересно.Совршен Подароци : Совршен подарок за Денот на Вљубените, Божиќ Ден, Мајки Ден, Годишнината Ден за вашата ќерка, љубовник, мајка, или само себе си.

Главните карактеристики

Избор на клиент