.

.

Ratus 2 парчиња Фан Маска, Микрофибер Дупка Заштитник за Децата Прст Безбедноста на Почетниот Кат Фан, Симпатична Перат Фан Филтер Мечка# Л

Ratus 2 парчиња Фан Маска, Микрофибер Дупка Заштитник за Децата Прст Безбедноста на Почетниот Кат Фан, Симпатична

DEN 1958.40

Пристапност
Во достапна форма

Заштитете ги вашите деца од од стави своите прсти во фан со оваа супер меки и удобни заштитна маска.Можете лесно може да се поправи на фан покријат околу фан.Поради мрежа дизајн, тоа е многу лесно да се инсталира без блокирање на вентилаторот.Мрежниот дизајн нема да запре ветрот генерирани од страна на фан, можете да уживате во кул чувство!.Фан покрие помага на заштита на фотографии од прашина, нечистотија, полен, домашно милениче коса и мирис.Фан заштита нето-не само што не е корисно, но исто така убави, и да додадете декорација на вашиот дом, додека за заштита на безбедноста на бебето.

Главните карактеристики

Избор на клиент