.

.

LeeZAKA Jingle Bells Метал Jingle Bells Мини Занает Ѕвона Монистра за Занаети Партија Фестивал Декорација,0.350.24 инчен

LeeZAKA Jingle Bells Метал Jingle Bells Мини Занает Ѕвона Монистра за Занаети Партија Фестивал Декорација,0.350.24

DEN 73.92

Пристапност
Во достапна форма

Пакет : 1 пакет.Материјал : ментална.Производ Големина : една големина е околу 0.35*0.24 инчен, грешка е за 0.39 инч.Издржливи, Практично, И Може Да Се Одржи Висок Сјај За Долго Време.Стави На Бел Во Вентилирани И Суво Место.Опис на производот:Производ материјал : mental Size : Единица Мерка(Инчи) : 0.35*0.24 инчен : една големина е околу 0.35*0.24 инчен, грешка е за 0.39 инч.0.39*0.31 инчен : една големина е за 0.39*0.31 инчен, грешка е за 0.39 инч.Боја : Сребро.

Главните карактеристики

Избор на клиент