.

.

Подарок Декорација, Дише Чувство Широк Спектар на Апликации Користи Многу DIY Алатка Удобно Допир Декоративни Јаже за Свадба Додатоци за Подарок Декорација

Подарок Декорација, Дише Чувство Широк Спектар на Апликации Користи Многу DIY Алатка Удобно Допир Декоративни

DEN 316.56

Пристапност
Во достапна форма

Многу намени : Направи фото позадина за партијата, пакет за сите видови на шишиња, градинарство, DIY пакување, свадба декорација, Божиќ дрво декорација, партија декорација, ивица, итн.Широк Спектар на Апликации : се Направи на сите видови на ракотворби, вклучувајќи ѕид виси, tapestry јаже, бохемски свадба декорација, итн.Погоден за DIY Производи : Многу погодна за DIY подароци, нараквици, подарок кутија декорација, и соба декорација.Декоративни Јаже : Памук јаже е широко се користи како декоративни јаже.Тоа е исто така се користи како шатор јаже, hammock јаже, вратот и влечење јаже, јаже, рак стапица јаже и awning јаже.Удобно Допир : Направен од памук.Лесен и издржливи , тоа им дава на луѓето удобно допир и дише чувство.Функција : 1. Многу намени : Направи фото позадина за партијата, пакет за сите видови на шишиња, градинарство, DIY пакување, свадба декорација, Божиќ дрво декорација, партија декорација, ивица, etc2. Широк Спектар на Апликации : се Направи на сите видови на ракотворби, вклучувајќи ѕид виси, tapestry јаже, бохемски свадба декорација, etc3. Декоративни Јаже : Памук јаже е широко се користи како декоративни јаже.Тоа е исто така се користи како шатор јаже, hammock јаже, вратот и влечење јаже, јаже, рак стапица јаже и awning rope4. Удобно Допир : Направен од памук.Лесен и издржливи , тоа им дава на луѓето удобно допир и дише feeling5. Погоден за DIY Производи : Многу погодна за DIY подароци, нараквици, подарок кутија декорација, и соба decoration Specification : Предмет Тип : Памук Rope Material : Cotton Product Употреба : Свадба Додатоци, Подарок Decoration Cotton Тема Должина : Околу. 100 / 109yd Пакет Листата : 2 x Памук Rope Note : ве Молиме овозможи 0 до 2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Главните карактеристики

Item Type:
 Cotton Rope
Material:
Cotton
Product Use:
Wedding Accessories, Gift Decoration
Cotton Thread Length:
Approx. 100m / 109yd
Package List:
2 x Cotton Rope :
Please allow 0 to 2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
Избор на клиент