.

.

BAZIC Ballpoint Пенкало Чиста Црвена Боја, се Држи Пенкала, 1.0 mm Храбар Точка Мазна Пишување, за Статистика Учител во Училиште (12/Pack), 24-Пакет

BAZIC Ballpoint Пенкало Чиста Црвена Боја, се Држи Пенкала, 1.0 mm Храбар Точка Мазна Пишување, за Статистика

DEN 1103.76

Пристапност
Во достапна форма

⭐ ЧИСТА ЦРВЕНА ДРЖИ ПЕНКАЛО.Секој пакет доаѓа со 12-Чиста Црвена Стап Пенкала.Среден топката точка шири мастило еднакво како што пишувате, нудат сигурен перформанси за секојдневна употреба. ⭐ ДИЗАЈН.Транспарентен барел обезбедува увид на мастило ниво, правејќи се дека вие никогаш не користете празни пенкало.Хексагонална облик го спречува тркалање и удобно да се одржи.Пенкала се не-refillable. ⭐ МАЗНА АПЛИКАЦИЈА.1,0 mm среден совет може да произведе уредни, точни линии кои се овозможува непречено и прецизни пишување на апликацијата, ќе може лесно да ја добиете вашата пишување направено без премногу напор. ⭐ ТЕСТ-ОТПОРНИ.Ние знаеме што не сакате мастило за да ги размачкаме, мастило е тест-отпорни, кога тоа е сува и значи дека може да се стави овие разноврсна пенкала за добар употреба за супериорен пишување квалитет. ⭐ КОРИСТИ.Погоден за голем број на секојдневните пишување на задачи, со што овој класичен ballpoint пенкало совршен прилог на вашиот дом, училиште, или канцелариски материјали.НАЗАД КОН BAZICOur цел е да се обезбеди секој клиент со долги-трајни материјали по прифатлива цена.Од 1998 година, ние сме дадени на ова ветување и само што ќе продолжиме да се подобри секоја година.Ние сме изграден нашиот бренд на интегритет и квалитет, така што корисниците да знаат точно што да се очекува.ПОСВЕТЕНА НА VALUESWe се вредност управувано компанија, водени од принципите на квалитет преку силни дизајн на производи по ниска цена.Нашата посветеност кон овие вредности се рефлектира во нашата посветеност за подобрување на тековната производи и развој на нови возбудливи производи за нашите потрошувачи.Ние напредува на имагинацијата, страст и лидерство.Имаме голема производи и ќе продолжи да се зголемува со нашите клиенти очекувања.УСПЕХ врз ОСНОВА НА SATISFACTIONHeadquarters во Лос Анџелес, Калифорнија, сад.Секој производ, ние испрати, очекуваме од нашите 100% задоволството на клиентите.Нашиот успех произлегува од поединечен потрошувач исполнување.Ние создаваме производи кои луѓето сакаат да ги препорачуваат на други.

Главните карактеристики

Избор на клиент