.

.

Косата Concealer, Унисекс Коса Убавина Алатки Коса Градење на Влакна Не се токсични за Жените & Мажи(Среден браун, 25g)

Косата Concealer, Унисекс Коса Убавина Алатки Коса Градење на Влакна Не се токсични за Жените & Мажи(Среден

DEN 170.16

Пристапност
Во достапна форма

Влакна, мешавина undetachably со вашиот постоечки коса, веднаш се прави тоа полна и густа.Нејзините microfibers остане цврсто на место преку ветер, дожд и потење за подолго-трајни резултати.Тоа само е потребно кратко време да стапи на сила, совршен за средби, работа, патување, и др.Изработени од природни и не-токсични состојки, тоа нема стимулација и не прави никаква штета на вашата коса и нема да ги заглави порите.Косата зграда влакна работа со сите типови коса и текстури.Опис : На косата влакна рефил торба е дизајниран за реупотреба и твојата празна коса влакна контејнер.Тоа е направено на природен памук во прав и минерални состав, веднаш може да се направи косата погуста.Влакна, мешавина undetachably со вашиот постоечки коса, веднаш се прави тоа полна и густа.Карактеристики : Неговата microfibers остане цврсто на место преку ветер, дожд и потење за подолго-трајни резултати.Изработени од природни и не-токсични состојки, тоа нема стимулација и не прави никаква штета на вашата коса и нема да ги заглави порите.Влакна, мешавина undetachably со вашиот постоечки коса, веднаш се прави тоа полна и густа.Тоа само е потребно кратко време да стапи на сила, совршен за средби, работа, патување, и др.Косата зграда влакна работа со сите типови коса и текстури.Косата градење на влакна може да се меша да се најдат најблиските исти боја на вашата коса.Спецификација : Предмет Тип : Коса Зграда Fiber Optional Бои : Црна, Темно Кафена, Средни Кафена, Светло Brown Optional Нето Тежина : 20g / 50g Package Тежина : Околу. 25~59g Package Листа : 1 x Коса Зграда Fiber Note : За надворешна употреба само.Ако иритација или осипот се појавува прекине употреба.Избегнувајте контакт со очите.Да се избегне вдишување.

Главните карактеристики

Item Type:
Hair Building Fiber
Optional Colors:
Black, Dark Brown, Medium Brown, Light Brown
Optional Net Weight:
20g / 50g
Package Weight:
Approx. 25~59g
Package List:
1 x Hair Building Fiber :
For external use only. If irritation or rash appears discontinue use. Avoid contact with eyes. Avoid inhalation. :
Избор на клиент