.

.

Мачка Храна Чинии Не се Лизга Куче Јадење Храна за Миленичиња Чаши Mandala Цвеќиња Сина Плитки Мачка Вода Сад Мачка Хранење Широк Чаши на домашно Милениче Сад на Кучињ?

Мачка Храна Чинии Не се Лизга Куче Јадење Храна за Миленичиња Чаши Mandala Цвеќиња Сина Плитки Мачка Вода Сад

DEN 1572.00

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме проверете ги појавување на големината пред купување.Едноставно бамбус храната сад може да биде интегриран со секој дом декорација стил.На бамбус база е не мие, ве молиме избришете ја со сува крпа.4in, јас 14cm X 14cm X 5.Ве молиме проверете ги појавување на големината пред купување. 【 Посебна Забелешка 】 Поради различни мерни методи, нормално е дека големината грешка е во рок од 1cm.Инструкции за перење - нерѓосувачки челик сад го прави полесно чистење и може да се мијат во машина за миење садови.

Главните карактеристики

Избор на клиент