.

.

Hillman Хардвер Essentials 851013 Барел Болт Е Оближена Со Цинк 5

Hillman Хардвер Essentials 851013 Барел Болт Е Оближена Со Цинк 5

DEN 138.96

Пристапност
Во достапна форма

Се користи за да се обезбеди левата или десната страна врати за врати, гејтс и повеќе. #7 завртки додадете сила и безбедност.Се користи за десната или левата страна на апликациите.Направени од издржлив рѓа отпорни челик материјал.Потребни алатки : означување молив, моќ вежба, 1/16" вежба малку, и рачен шрафцигер.Големина : 5".Доаѓа со појавување на завртки и монтажа инструкции.Опис на производот Хардвер Essentials Барел Завртки се дизајнирани така гром одговара на сит во комората за намалување на ризикот од планината расклатување.Тие поседуваат стилски дизајн кој додава екстра допир да вашиот единечен или двоен-обесени прозорец.Овие барел завртки употреба #7 завртки за дополнителна сила и безбедност.Идеален за врати, свлечишта, гејтс и повеќе.Се користи за десната или левата страна на апликациите.Потребни алатки : означување молив, моќ вежба, 1/16" вежба малку, и рачен шрафцигер.Лесен за инсталација и сите монтажа хардвер е вклучена.Од Производителот Барел Завртки се дизајнирани за безбедност апликации на лесни врати, градите, кабинети и др.и може да биде поставена вертикално или хоризонтално.Тие може да се користи за десната или левата рака апликации.Вклучува хардвер монтажа.

Главните карактеристики

Избор на клиент