.

.

100 Парчиња Jingle Bells Шарени Метал Лабава Монистра за Фестивал Партија Декорација Божиќ Дрво Декорација DIY Занаети Милениче Приврзоци Копче DIY Занаети рачно изработен?

100 Парчиња Jingle Bells Шарени Метал Лабава Монистра за Фестивал Партија Декорација Божиќ Дрво Декорација DIY

DEN 72.48

Пристапност
Во достапна форма

Одмор Дома DÃcor Embellishments, Одлична Партија Корист Украси, DIY Занает Проектот Декорација, Порибување Stuffers, Костими и многу Повеќе.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Ако имате било какви проблеми околу нашиот производ.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно во секое време и ние ќе одговори во рок од 24 часа.Овие ѕвона може да се користи во многу различни занает проекти.Пакет Содржина : 1 Pcs Поврзување Теми.Одмор Дома DÃcor Embellishments, Одлична Партија Корист Украси, DIY Занает Проектот Декорација, Порибување Stuffers, Костими и многу Повеќе..Пакет Содржина : 1 Pcs Поврзување Threads Please да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

Главните карактеристики

Избор на клиент