.

.

XuetongXT Конфронтирачки 11pcs/Set Завртка Extractor Вежба Малку Оштетените, Скршени Завртка Гром Прилагодливи Допрете Умре Клуч Студ Смена Алатка за Полнење за Машини за Мулт?

XuetongXT Конфронтирачки 11pcs/Set Завртка Extractor Вежба Малку Оштетените, Скршени Завртка Гром Прилагодливи

DEN 1032.00

Пристапност
Во достапна форма

Овие навртки се направени од високо квалитетни црна челик.На шрафовите се третираат, па тие се спротивстави на ' рѓа и корозија.должина : 3-10мм.Тие се високо сила и нема да се деформира или се скрши под нормална.Агресивните завртка пресврт шема ви овозможува да ги вози брзо и да се заврши вашиот проект ефикасно и брзо.Алатки Дом Хардвер Ноктите, Завртки Сврзувачки Елементи Завртки Обврзувачки Screws DIY Материјали : Woodworking Type : Пиштол Вежба Малку.

Главните карактеристики

Избор на клиент