.

.

Ретро Божиќ Jingle Bell Сребро Пет Јака Ѕвона Метал Pendant Бел Украс Занает Снабдување Пет Јака Божиќ Декорација Накит 8pcs (32-милиметри (1.26 инчи))

Ретро Божиќ Jingle Bell Сребро Пет Јака Ѕвона Метал Pendant Бел Украс Занает Снабдување Пет Јака Божиќ Декорација

DEN 72.00

Пристапност
Во достапна форма

⭐Информација за производот : Големина : 32-милиметри/48mm ;Боја : Сребро ; КОЛИЧИНА : 8pcs. ⭐Боење метод : Electroplating. ⭐Карактеристики : Трајни Jingle, Божиќ Украси. ⭐Материјал : Железо, Метал. ⭐Употреба : за Јака Божиќ Дома Декоративни Бел.

Главните карактеристики

Избор на клиент