.

.

Еван-Фишер Заден Спојлер на Багажникот за BMW 3-Series 99-05 4-Врата Седан

Еван-Фишер Заден Спојлер на Багажникот за BMW 3-Series 99-05 4-Врата Седан

DEN 1894.08

Пристапност
Во достапна форма

Висок квалитет, Директно Одговара OE Замена Спојлер од Еван-Фишер.Пластични, Се Подготвуваат.Кочница Светлина Инсталиран : No Evan-Фишер Спојлер е прифатлива замена на производот за вашиот реставрација потреби; зголемување на вашето возило аеродинамика и да се намали влечете со овој висок квалитет, OE замена спојлер.Произведени во согласност со стандардите за индустријата за да се обезбеди производот трајност и сигурност.Сите Еван-Фишер производи кои се опфатени со 1-Година Неограничен Километражата Гаранција.Одговара на следниве возила : Позиција : Rear Fitnote : 4-Врати, Sedan2001-2005 BMW 320i Base99-2000 BMW 323i Base2001-2005 BMW 325i Base2001-2005 BMW 325xi Base2000 BMW 328i Base99 BMW 328i Base2001-2005 BMW 330i Base2005 BMW 330i M2001-2005 BMW 330xi База.

Главните карактеристики

Избор на клиент